MoneyPay 100% WORKING MODS

1.6.1

Download APK
3.6/5 Votes: 531
Version
1.6.1
Updated
November 19, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
42M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

MoneyPay 100% WORKING MODS

Moneypay. Cebine gelen en güzel şey.

moneypay ile şimdi tüm finansal işlemler cep telefonunda.

moneypay’i indir, üye ol hiçbir ödeme yapmadan, aidat ödemeden anında sana özel bir hesap açılsın. Anında moneypay’in avantajlarından faydalanmaya başla!

moneypay’de senin için açılan hesabına tüm migros ve macrocenter mağazalarından bakiye yükleyebilir veya moneypay mobil uygulaması ile havale/eft yoluyla ve kredi kartıyla para yatırabilirsin.

MoneyPay Apk download

ayrıca altın ve gümüş alım ve satım emri verebilir, moneypay’le hemen birikim yapmaya başlayabilirsin.

moneypay mobil uygulaması üzerinden arkadaşını davet et, her ay a hundred and fifty tl’ye kadar cashback kazanma şansı yakala!

tüm migros ve macrocenter mağazaları ile migros sanal marketplace’te moneypay ile öde!
moneypay ile tüm migros ve macrocenter mağazalarında qr kod ile, migros sanal market’te ve migros hemen’de moneypay cüzdanınla market alışverişini money avantajlarıyla ışıok hızında yapabilirsin. Üstelik sana özel hazır restrict’in ile marketplace alışverişini anında yapabilir, ödemeni masrafsız 30 gün erteleyebilirsin! Unutma, sana özel tanımlanmış hazır restriction’in sen kullandıkça ve geri ödemeni yaptıokça artacak!
migros ve macrocenter yazar kasalarında moneypay üzerinden okutacağın qr ile cep telefonu numaranı söylemeden, cash kartını taşımana gerek kalmadan migros money’nin avantajlı dünyasından faydalanmaya anında başlayabilirsin.
tüm migros ve macrocenter mağazalarından alabileceğin moneypay ön ödemeli kartın ile, yurt içi yurt dışı demeden, tüm iş yerlerinde ödemeni temassız ve güvenle yapabileceğini unutma!
migros cash üyesi isen, money kartını kartlarım sekmesinde görebilir, kazandığın indirimler, harcadığın money’ler ve kazandığı cash’ler ile ilgili detaylı bilgileri bulabilirsin.

Çok yakında!

Çadequate yakında tüm elektrik, doğalgaz, su ve telekomünikasyon faturalarını moneypay ile ışık hızında ödeyebilecek, tüm sevilen oyunlara ve platformlara ait dijital kodları moneypay mobil uygulaması üzerinden satın alabileceksin!

moneypay cebine gelen en güzel Şey!

Images

Download links

How to install MoneyPay 100% WORKING MODS APK?

1. Tap the downloaded MoneyPay 100% WORKING MODS APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *