Migros Money Fırsat Kampanya APK DOWNLOAD

4.4.6

Download APK
3.0/5 Votes: 30,968
Version
4.4.6
Updated
November 11, 2021
Requirements
4.4 ve sonrası
Size
106M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Migros Money Fırsat Kampanya APK DOWNLOAD

Migros cash mobil uygulamasını indir, üye ol, money’le hemen kazanmaya başlos angeles! Cash üyeliğinle hem migros sanal marketplace hem de migros mağaza alışverişlerin çok daha kazançlı ve avantajlı.

marketplace alışverişine gitmeden önce uygulama üzerinden seçtiğin favori ürünlere ve alışveriş alışkanlıklarına göre belirlenen,tam bana göre kampanyalarını ve güncel migroskop’u incele hangi ürün ve markada ne teklif, hangi fırsat var anında keşfet. Artworkık aktüel market indirimleri için katalog ve broşür takip etmenize gerek kalmayacak. Sadece migroskopu takip ederek binlerce ürün için fiyat öğren ve indirimde olan sevdiğin ürünleri anında sanal marketplace sepetine atıp, fırsatı kaçırmadan alışverişini yap.

migros cash mobil uygulaması ile hem güncel indirimlerden haberdar ol, hem de alışverişlerinde kazandığın money’lerin takibini kolayca yap. Dahası, profilim’den alışveriş geçmişini incele, evde bitmiş olabilecek ürünleri hızlıca anasayfada sana özel hazırladığımız bana Özel alışveriş listesi’nde oluştur. Migros cash uygulamasıyla alışverişler hem daha kazançlı hem daha hızlı.

alışverişlerine ve beslenme tarzına göre sağlıklı yaşam yolculuğum önerilerimizi izleyip, sağlıklı yaşam Önerim altında sana özel sunduğumuz sağlıklı ürünlerden faydalan.

Migros Money: Fırsat Kampanya Apk

market alışverişini hızlıca yapmak isteyenlerdensen, mağazalarımızda mkolay’l. A. Aldığın ürünlerin barkodunu okut, sepetine at ve jetkasa’da jet hızıyla öde, alışverişini tamamla.

bebek gıda ve bakım ürünlerinde de kazanç sağlaman için bebemoney üyesi olmayı unutma! Bebeğin için yaptığın alışverişlerde kazandığın bebemoney puanlarını diğer kanzaçlarım altında takip edebilir, bebemoney kataloğundan dilediğin ürünü seçerek kazandığın puanları kullanabilirsin.

kazandığın cash’leri ister İstanbulkart eşleştirmesiyle ulaşımda kullan, istersen moneynet üzerinden net paketine çevir.

müşteri hizmetleri: 0 850 two hundred forty 00’dan ulaşabilirsin. Hemen migros money’i indir, binden fazla üründeki fırsat ve cash kampanyalarını takip et!

Images

Download links

How to install Migros Money Fırsat Kampanya APK DOWNLOAD APK?

1. Tap the downloaded Migros Money Fırsat Kampanya APK DOWNLOAD APK file.

2. Tap Install.

3. Follow the steps on the screen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *